menusearch
petrosazpars.com
 فیلتر چین دار فیلتر چین دار فیلتر چین دار
مدیا در این نوع فیلترها عمدتا سطح چین خورده ایی از جنس ترکیبات سلولزی، پلیمر و یا الیاف شیشه هستند. چین خوردگی ها به طور معمول در جهت شعاعی ایجاد می گردند. اندازه منافذ این فیلترها دامنه ایی بین 05/0 تا 100 میکرومتر را در بر می گیرد. کاربرد این فیلترها در فیلتراسیون آب آشامیدنی، آب میوه و بطور کلی سوسپانسیون های بسیار رقیق می باشد. از آنجا که ظرفیت نگه داشتن ذرات توسط این نوع از فیلترها کم است، لذا با ایجاد چین خوردگی های مناسب سطح فیلتراسیون جهت افزایش طول عمر فیلتر بهینه شده است. مهمترین مزیت این فیلترها در سطح فیلتراسیون بالا و دقت آن در جداسازی ذرات می باشد و از دیگر مزیت آنها، تمیز شدن با جریان معکوس مایع بدون کمک از مواد شستشو دهنده می باشد. فیلترهای پلیمری سطحی به دو صورت مطلق (Absolute) و اسمی (Nominal) تقسیم بندی می شوند و از نظر نصب و آب بندی نیز به دو صورت شمعی (آب بندی توسط ارینگ) و کاتریجی (آب بندی توسط نیروی فنر)تولید و به صنعت عرضه می گردند. مدیا در فیلترهای پلیمری سطحی Absolute، عمدتا از جنس های PS، PTFE، Nylon،PES ، P.P و Glass fiber تولید می گردند.
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
 فیلتر پلیمری عمقی ( فشرده ) فیلتر پلیمری عمقی ( فشرده ) فیلتر پلیمری عمقی ( فشرده )
این فیلترها مجموعه ایی از الیاف فشرده و توده ایی شکل از جنس های متفاوتی هستند که با سطح کیفی بالا و با استفاده از الیاف پلی پروپیلن (P.P)، پلی اتیلن ترفتالات (PET) و یا نایلون (Nylon) با استفاده از فن آوری Melt Blown و یا Spun Bond تولید می گردندو قابلیت حذف ذرات و آلاینده ها را حتی در حجم بالا نیز میسر می نماید.
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
 فیلتر نخ تابیده فیلتر نخ تابیده فیلتر نخ تابیده
فیلتر های نخی پیچشی به فیلتر هائی اطلاق میگردد که نخ بکار رفته در این فیلترها از الیافهای مختلفی مانند پلی پروپیلن؛ پنبه؛ ویسکوز؛ فایبر گلاس و.... می باشد که بر روی هسته یا مغزی با بافتهای مشخصی پیچیده میشود.این شرکت فیلترهای نخ پیچ را با مدیاهای مختلف جهت فیلتراسیون مایعات گوناگون تولید و ارائه مینماید .
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
 فیلتر جورابی  فیلتر جورابی فیلتر جورابی
این فیلترها که اصطلاحاً المنت جورابی نیز نامیده می شوند در تصفیه سیال گاز خشک و گاز مایع و ایستگاههای تقلیل فشار گاز با قابلیت جذب ناخالصی ها و کربن تا اندازه 1/0 میکرون، در تصفیه و سوخت رسانی به واحدهای نیروگاهی و صنایع پالایشگاهی و گاز کاربرد دارند.
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
 فیلتر فایبرگلاس فیلتر فایبرگلاس فیلتر فایبرگلاس
فیلتر های فیلتر گلاس مدیا یا بستر این نوع پیش فیلترها از جنس الیاف شیشه ای بهم پیوسته (امر گلاس یا فایبرگلاس) عموما به ضخامت 25, 50 و یا 100 میلیمتر می باشد که پس از برش در داخل قاب مقوائی مقاوم و یا فلزی قرار داده میشود که قسمتهای باز قاب مقوائی در بر گیرنده 75 درصد از سطح قاب جهت عبور هوا از سطح فیلتر می باشد. فیلترهای الیاف شیشه ای بصورت پد در ابعاد مختلف با قاب و بدون قاب و بصورت فیلترهای رول(رولوماتیک) 20 متری و 40 متری در عرضهای مختلف عرضه میگردد. مشخصات فنی فیلترهای الیاف شیشه ای شرکت پالایش صنعت : در طبقه بندی یورونت تحت درجه ای یو 2,3 و 4 قرار داشته و افت فشار اولیه آن در سرعت هوای عبوری 5/2 متر بر ثانیه 25 تا 30 پاسگال بوده و قدرت جذب خاک مصنوعی آن از نقطه نظر راندمان وزنی بین 70 تا 98 درصد اندازه گیری شده است. افت فشار نهائی (پیشنهادی) این نوع فیلترها 200 پاسگال می باشد. ابعاد متداول این پیش فیلترها برابر 595×595و295×595و490×490 میلیمتر و با ضخامت های 50 و 100 میلیمتر میباشد. ابعاد غیر متداول نیز پذیرفته میشود. موارد مصرف: این پیش فیلترها بصورت گسترده ای در هواسازها, کارخانجات داروسازی, بیمارستانها, کوره های رنگ,پالایشگاهها، سیمان، هودهای آشپزخانه و همچنین در مکانهائی که دارای حرارت میباشند قبل از فیلترهای پانل, کیسه ای , هپا و اولپا بکار گرفته میشوند تا عمر مفید فیلترهای نامبرده را افزایش دهند.
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴